Systémová integrace ITdiv IP webové kamery div IP teploměry


Úvodem

Firma iSenzor.cz vyrábí, dodává, montuje a provozuje profesionální webové IP kamery s vysokým rozlišením snímků a integrovaným IP teploměrem se samostatným čidlem. Kamery jsou určeny pro veškeré venkovní aplikace. V nabídce máme také samostatné IP teploměry.

Nejen hardware, ale i služba je důležitá ...

Cesta od získání dat, přes jejich zpracování až k atraktivnímu zobrazení ve vaší webové prezentaci je pro laika trnitá. Proto kromě "hardwaru" zajišťujeme také zpracování, prezentaci a ukládání snímků prostřednictvím námi poskytované internetové služby. To v praxi znamená, že uživateli zcela odpadá většina starostí s umístěním snímků nebo údajů o teplotě na svůj web. Pro zájemce z řad profesionálních uživatelů je zde možnost zařízení konfigurovat a provozovat zcela nezávisle na službách iSenzor.

"Aktuální snímek z webové kamery nebo aktuální teplota umístěná na vašich stránkách představují překvapivě účinný a neotřelý způsob, jak na vaše stránky přilákat nové a hlavně vracející se návštěvníky. I bez vašeho zásahu bude váš web stale aktuální a bude důvod se na něj vracet."

Součástí naší služby je možnost snímky opatřit nejen údaji o místě, datu, času a teplotě, ale především vaším logem, kontaktními údaji a marketingovými informacemi, které je možné aktualizovat dle potřeby. Výsledkem je technicky perfektní atraktivní snímek s vysokou vypovídací hodnotou o dění a počasí ve snímané lokalitě a současně velice mocný marketingový nástroj. Je nespornou skutečností, že snímky z kamer jsou s přehledem nejnavštěvovanější částí webových stránek a současně zvyšují návštěvnost webu jako celku. Upravený aktuální snímek může být poskytován přímo z našich serverů nebo je možné ho dále zasílat na libovolné FTP.

Reklama, která se šíří sama

Co se týká problematiky přejímání (chcete-li kradení) snímku z "vaší" webkamery ostatními weby, je možné zaujmout dva postoje. Buď se tomu všemožně bránit, nebo toho využít ve svůj prospěch. Filosofie služeb iSenzor jde právě touto cestou. Snímek vybavený vašimi kontaktními a marketingovými informacemi, který se sám šíří internetem přes informační webové servery, agregátory webkamer, apod. může být skvělá reklama, která má navíc jednu velkou výhodu. Je zadarmo.

Na umístění záleží!

Zcela zásadní je volba umístění kamery, protože ze sebelepšího zařízení, které je umístěno chybně, nelze získat atraktivní snímek. Stejně tak teplotní čidlo by mělo být nainstalováno podle odpovídajících pravidel. Jsme připraveni Vám s umístěním kamery poradit, v případě potřeby vybudovat bezdrátovou přípojku na internet (jsme certifikovaným partnerem společnosti Mikrotik). Pochopitelně v případě Vašeho přání provedeme kompletní montáž.

Servis

V případě zájmu jsme připraveni s Vámi uzavřít servisní smlouvu, zahrnující vzdálený dohled, garanci doby servisního zásahu a související konzultace.


Více odpovědí na vaše otázky najdete v sekci Otázky a odpovědi.